Zdravý životný štýl|01.01.2018|21:11
5ta dimenzia existuje! Vo svete rias. Je to už aj v nás!

Spolu s ňou dokážete nemožné!

Vitajte! Vo svete piateho rozmeru ženskej krásy a u profesionálky Janky Lachkovičovej. Vyčaruje riasy, ktoré obohatia život. Doslova. Otvoria oči dokorán a vy z jej štúdia vykročíte ako znovuzrodené. So špičkovými službami, ktoré sú dnes nevídané.

...vy to máte v hlave, ona v rukách...

 

To je Janka. Vyslovíte túžby, ona ich splní. Dnes sú v móde krásne riasy. Chceli by ste tie svoje iba obohatiť? Žiadny problém nie je. Pracuje so špičkovým materiálom a so svetom 5D mihalníc. Dokáže všetko. Iba zahustiť s prirodzenou dĺžkou, no zájde aj do rozmerov za hranice. A pri tom to stále vyzerá krásne.

...život s 5D...

Tieto riasy sú absolútne ľahké a pružné. Mäkké a na dotyk ako prírodné. Sú odolné a vydržia luxusné asi mesiac. Ich hustota a dĺžka je na vás. Janka tvrdí, že každá klientka je iná. Tak ku každej aj pristupuje. Každá je pre ňu výnimočná. Vie poradiť a vytvoriť vzhľad k 100percentnej spokojnosti. Tak, nech sa vám nová krása dobre nosí. A bude. „Mihy“ majú svoje výhody – krásne okamžite ako vstanete, maľovať sa viac nemusíte. To, čo mesačne obetujete za riasenky, tentokrát dáte za jej riasy. Navyše ste bez starosti. Vyzeráte sviežo aj keď ste unavené. Jednoducho svet rias, síce umelých, vám už teraz príde tak prirodzený. Ako by ste s ním žili od narodenia. Ktorá žena sa nechce každé ráno bez akejkoľvek snahy cítiť ako bohyňa? So svetom 5D sa to dnes dá. Ani tie investície nezabolia. Navyše, tieto riasy nepoškodia prirodzené. Ak si to s nimi raz rozmyslite, nechajte ich jednoducho vypadať. A máte zase svoje bez náznaku skazy. Aj keď, ak raz ochutnáte 5D pokušenie, návrat späť je takmer nemožný. Aspoň pri tejto luxusnej profesionálke.

...práca s Jankou a „riasový“ život s ňou...

Je mladá, je šikovná, je úspešná a je promtná a obetavá! Len ťažko povie NIE. Skoro nikdy sa to nestane. Pre spokojnú klientku urobí zázraky. Aj časové. Čo si ráno zmyslite, večer je splneným snom. Jej prístup sa dá iba ťažko popísať, to musíte zažiť. Asi preto pracuje skoro stále, no baví ju to a napĺňa. Neustále sa vzdeláva. Ona vie ako sa to robí. Žiadna konkurencia jej nehrozí. Plní túžby, aj tie šialené. Zdanlivo nesplniteľné. Ona si čas nájde, keď všetci zatvárajú dvere. Máte ju v Bratislave!

Vykročte do roka 2018, do roka nekonečna s nekonečnou prirodzenou krásou s rozmermi 5D. Chcete iba zahustiť, či zájsť až do krajností? Všetko je s nimi možné, každé ráno, každý deň. Nech ste stále zvodné bez makeupu, bez námahy v jednej sekunde!

Kontakt: Jana Lachkovičová, tel.č. 0910 129 937

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová, Janka Lachkovičová

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan