Media|18.05.2018|23:18
Bojovať znamená fandiť a podporovať

Príďte už o mesiac fandiť všetkým ženám bojujúcim za zdravé prsia na 10. ročník AVON Pochodu 2018.

Každoročne sa tisíce ľudí zapájajú do celosvetovej iniciatívy boja za zdravé prsia prostredníctvom charitatívneho projektu známeho ako AVON Pochod. Ten sa vďaka zmene miesta, ktorým je Bratislavský hrad, stal mini letným festivalom s množstvom dobrej hudby, známych slovenských interpretov či bohatým detským programom. Je tak určený pre rodiny s deťmi, a zároveň aj pre mladých ľudí, ktorí chcú nielen pomôcť, ale aj si užiť prijemný deň.


Presne 16. júna sa uskutoční jubilejný 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa aj tento rok bude konať v areáli Bratislavského hradu. Program štartuje už o 10:00 hod. sprievodným detským programom, pričom sa návštevníci postupne môžu tešiť na skvelé hudobné vystúpenia v podaní Tublatanky, Pavla Hammela, Kataríny Knechtovej, Bystrík bandy či Campana Batucady. Pre najmenších sú pripravené vystúpenia – Víla Ella, KLNKA – detský folklórny súbor a mnoho ďalších. Okrem toho sa bude konať autogramiáda tvárí projektu a tiež talk show so zaujímavými hosťami. Navyše nebude núdza počas dňa o občerstvenie, ktoré bude pripravené vo food court zóne. Príjemnú atmosféru dotvorí krásne miesto s úžasným výhľadom, kde sa dá oddýchnuť v tieni stromov alebo v stanoch s atraktívnym programom.Celodenný program bude bohato nabitý, ale nebude chýbať ani tradičná prechádzka Starým mestom. Práve tá slúži na šírenie myšlienky a povzbudzuje tak aj ostatných ľudí, aby sa pridali spolu s davom na Bratislavský hrad pomôcť zabojovať za dobrú vec. Konať sa bude v popoludňajších hodinách a trasa vedúca historickým centrom nepresiahne 3 km, avšak nie je bezbariérová, ale ani náročná.

Jubilejný ročník ružového podujatia sa bude niesť v duchu #fandimezenam, ktoré je aj tohtoročným heslom AVON Pochodu. Kozmetická spoločnosť AVON s vášňou deň za dňom fandí všetkým ženám, podporuje ich nezávislosť a sebavedomie a pripomína im, že sa musia starať o svoje zdravie. Verí, že krása je ukrytá v sile pomáhať ostatným a inšpirovať tak svet.

“Vďaka projektu AVON za zdravé prsia sa cítim byť súčasťou niečoho veľkého a zmysluplného. Verím, že ženy sú vo svete nenahraditeľné a ak sú zdravé a šťastné dokážu zmeniť tento svet k lepšiemu. Zdravie je to najdôležitejšie, vďaka nemu môžeme tráviť čas s ľuďmi, ktorých milujeme. Fandím posolstvu tohto projektu a fandím ženám, aby trávili čo najviac času so svojimi blízkymi,” povedala Karina Takovenko, General Manager Slavics.

 

S touto myšlienkou sa stotožňujú aj tváre projektu AVON za zdravé prsia, ktorí ju pravidelne podporujú svojou účasťou na ružovom podujatí. Šíriť toto ušľachtilé posolstvo sa rozhodol aj mladý slovenský vloger Expl0ited: „Síce sa v mojom okolí nepohybuje veľa žien, každá z nich je výnimočná. Majú trpezlivosť, sú láskavé, vedia odpúšťať. A v podstate aj všetko ostatné čo muži a často lepšie. Čo by sme len bez tých žien robili? #fandimezenam,” uviedol Expl0ited.

 

Okrem neho sa do tohtoročnej kampane zapojila aj sympatická moderátorská dvojica Mona Zázrivcová a Michal Sabo. „Mám v živote veľa férových chlapov, ale oveľa viac inšpirujúcich žien. Som tak trochu feminista, a preto sa aj vo svojej práci snažím podporovať Slovenky, aby si viac verili, aby boli viac priebojné, aby sa viac rozmaznávali. Baví ma ženám do drinku prilievať sebavedomie. Obrazne povedané,“ vyjadril sa Michal. Aj jeho moderátorská polovička rovnako podporuje všetky ženy a jej rozhodnutie pridať sa do boja za zdravé prsia pramení aj z osobnej skúsenosti s rakovinou prsníka v jej okolí. „Moja stará mama bojovala s rakovinou prsníka, viem, čo to je, keď váš blízky odíde zo sveta skôr, ako by mal. Nechcela by som to už zažiť. Radšej behať na prehliadky aj každého pol roka a inšpirovať čo najviac žien, aby prehliadky nezanedbávali,“ dodala Mona.

 

 

zdroj @www.zdraveprsia.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan