Rozhovory|01.06.2015|19:10
Čím nás ešte prekvapí Martina Štetiarová?

Si súčasná držiteľka  titulu najkrajšie telo sveta. Čo všetko sa skrýva za týmto titulom?

Áno, minulý rok v Číne na Supermodel Of the World contest  som vyhrala kategóriu najkrajšie telo sveta.
Bol to neopísateľný pocit, keď všetka práca, námaha a čas sú ocenené. Sú za tým roky a roky driny v posilňovni a tréningu. Nemám na mysli len tréning fyzický. Taktiež sú tu potrebné aj prednosti, ktoré sa človek naučí až časom a skúsenosťami z modelingu.

Minulý rok bol pre teba veľmi úspešný, ako si to časovo zvládala ?
Minulý rok bol zameraný na svetové súťaže krasy :) . V máji som sa zúčastnila súťaže World Super Model 2014 v Číne, kde som získala titul Best Figure of the World, čiže najkrajšie telo sveta :).  V júni v Rumunsku som získala titul Miss European Bikini 2014 a v auguste znova v Číne som sa stala víťazkou súťaže Miss World Bikini Model 2014, kde som získala aj titul najkrajšieho tela sveta v bikinách 2014 :) .
Časovo to bolo veľmi natesno, musela som zrušiť niektoré akcie, nedalo sa to fyzicky zvládnuť.  Okrem prace u nás a v Taliansku som bola  dvakrát v Číne, v Rumunsku, Bosne a Hercegovine, Ibize, Turecku, tu som hosťovala ako DJ v klube Reina, hrala som ako prvá DJ-ka v histórii...

 

Takže k hudbe nemáš ďaleko. Ako sa stala z modelky aj DJka?

 

Vo svojich voľných chvíľach som doma hrala, neskôr som sa učila od prestížnych Talianskych DJov a začalo to menšími gigmi v Taliansku, ktoré ma vystrelili do takej miery, že jedným časom som sa tým živila. :)  Stále hrávam, avšak teraz už príležitostne.

Kde Ťa môžeme vidieť hrať?

Okrem odovzdávania korunky novej Miss CARat Tuning budem tu hosťovať aj ako DJ.
Exkluzívne po prvýkrát na Slovensku, 19.6.2015 na CARat Tuning party - Miss Martina DJ.


Si taktiež víťazka Miss CARat Tuning 2013. Čo by si poradila dievčatám, ktoré budú bojovať o titul tento rok?

Táto súťaž mi dala veľmi veľa. Titul Miss CARat Tuning mi otvoril mnoho dverí. Vďaka výhre Miss CARat Tuning mi moja agentúra zabezpečila účasť na Európskych a svetových súťažiach. Táto súťaž je vysoko medializovaná a má rešpekt v kruhoch modelingu, takže je treba byť pripravená dôkladne.  Nedá sa pripraviť "o päť minút dvanásť", ale to každá z nás vie. Jednu radu predsalen mam, a to je byť sama sebou a zdravé sebavedomie nie je na zahodenie.

 

Čomu sa ešte venuješ okrem modelingu?

Vyštudovala som herectvo v Cinecittà ( accademia del cinema e della televisione Roma). Minulý rok som si zahrala v epizóde Komisára Rexa po boku Francesca Arca. V súčasnosti pracujeme na filme od režiséra Ettoreho Pasculli, kde hrám hlavnú úlohu. V tomto filme hra aj Ornela Mutti. V neposlednom rade môj čas poctivo zaberá aj podnikanie v dopravnom sektore. Ani sekunda nevyjde na zmar.

 

 

 

 


Žiješ v Talianskom Ríme, nechýba Ti "rodná zem"?

Veľa cestujem, celkovo som možno v Taliansku pol roka zvyšok na cestách. Na Slovensko chodím veľmi často, či už súkromne alebo pracovne, takže na deficit sa rozhodne sťažovať nemusím.


Čo muži? Čím Ťa muž očarí?

Pre mňa je veľmi sexy, keď môžem viesť s mužom skutočnú konverzáciu, nie prázdne slová, intrigy, sarkazmus alebo flirtovanie v kontexte. Mám na mysli rozhovor, v ktorom cítiť úprimnosť, otvorenosť, slová postavené na skutočnostiach.Ako si držíš štíhlu líniu?

Som tak trochu dieťa šťasteny, čím chcem povedať, že štíhlosť mám danú geneticky, čiže môj metabolizmus je rýchlejší než je zvykom :). Posilňovňa je môj druhý domov od teenagerských čias. Cvičením si dobíjam energiu, čistím myseľ, skratka posilňovňa je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Nechodím tam lebo musím, ale preto že chcem. Samozrejme aj  zdravá životospráva je na mieste z dlhodobého aspektu, čo je ľahšie v mojom prípade, keďže žijem v Taliansku, kde nepoznajú naše tradičné vyprážané rezne :) .

Aké máš plány do budúcna?

Stále sa venujem modelingu, prišli mi ponuky do ďalších svetových súťaží a tiež je tu deejaying, s ktorým ma čaká veľa cestovania, tiež prišli ponuky z talianskej televízie, ponuky na fotenia do talianskych editoriálov, ponuka reprezentovať Taliansko vo svetových súťažiach, takže s mojou agentkou starostlivo zvažujeme všetky tieto ponuky.

 

foto: archív M.Š., LSZ Photography

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan