Showbiz|16.01.2015|10:58|VIDEO
Hot Men: Adam Levine

Adam Levine je frontman skupiny Maroon 5, známy svojim vysokým hlasom a veľmi veľmi mužným telom. Práve jeho telesná schránka mu vyniesla titul Sexiest Man Alive! a možno sa budete čudovať, ale za jeho adonisovským zjavom nie sú žiadne probiotické koktejly či posilovňa. Prvý fakt, ktorý ste o ňom možno nevedeli: Adam je oddaným cvičencom jógy, a to až tak, že svojho učiteľa si so sebou nosí aj na turné. Vzhľadom na to, že jogíni sú ľudia kompaktní, nezaberá mu ani veľa miesta. Jeho vyrysované telo zdobí niekoľko tetovaní, medzi ktorými je aj meno Frankie. Tak sa volá jeho pes.

 

 

Medzi Adamove ďalšie záluby patrí randenie s modelkami. Ak by ste našli blonďavú modelku alebo herečku, s ktorou Adam ešte nechodil, dajte nám vedieť. V portfóliu má také kúsky ako Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Jessica Simpson, Anna V., Nina Agdal či dokonca Maria Sharapovova... to už je vážne na diagnózu. Momentálne je však v týchto vodách nebeský pokoj, pretože minulý rok sa Adam oženil s juhoafrickou modelkou Behati Prinsloo, anjelikom z Victoria´s Secret. Zatiaľ to vyzerá tak, že je všetko s kostolným poriadkom a títo dvaja sa našli. Instagramy majú plné vtipných fotiek z ich života a ak sa neobjaví niekto iný, možno ich čaká veľmi milé a dlhé hviezdne manželstvo. Behati si zahrala aj v kontroverznom videoklipe k piesni Animals.

 

 

Ak sme si doteraz robili srandu, nachvíľu prestaneme. Adam trpí chorobou ADHD, čo je porucha pozornosti s hyperaktivitou. Diagnostikovali mu ju, keď bol malý a v súčasnosti sa snaží pomáhať ľuďom s podobnou poruchou. On sám má niekedy problém s písaním textov, či sústredení sa na nahrávaní. Adam sa taktiež realizuje aj v rámci podpory gay komunity, keďže jeho brat sa verejne priznal k homosexuálnej orientácii.

 

 

Čo ste ale určite nevedeli je, že Adamovým veľmi dobrým kamarátom je herec Jake Gyllenhaal,s ktorým sa poznajú už od škôlky. Alebo, že pred koncertom sa Adam vždy tvári, že ho milujú všetci ľudia na svete. Alebo, že nepije kávu, pretože podľa jeho slov "káva je ako veľmi krásna žena, ktorá je ale veľmi hlúpa." Má vlastnú značku parfémov, ktorá sa predáva v americkej sieti KMart a už 6 sezón je porodcom v speváckej súťaži Voice, ktorú poznáte aj z našej televízie. A naozaj veľmi rád chodí nahý, čo nás teší!

 

 

Radka M.

Foto: instagram/adamlevine, twitter/adamlevine, instagram/behatiprinsloo

 

 

 
Video 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan