Showbiz|22.01.2015|18:53|GALLERY|VIDEO
HOT MEN: SEAN O'PRY

Blank Space superstar! Jeden z najlepšie zarábajúcich modelov sveta.

Sean O'Pry je 25 ročný americký model, ktorého by ste si na Instagrame nemali nechať ujsť. Modré oči, hranaté črty tváre, dokonalé telo... pre to všetko ho svet módy a šoubiznisu miluje.

Prvotriedne prehliadky, módne editoriály, face of kampane, takto vyzerá Seanov pracovný život. Keby sme mali napísať všetky značky, s ktorými od svojich 17 rokov spolupracoval, tento článok by azda nemal konca. Pre zaujímavosť spomenieme len pár najlepších. Stal sa tvárou Spice Bomb vône od Viktora a Rolfa, spolupracoval na reklamných kampaniach pre značky Calvin Klein, D&G, Armani Jeans, Lacoste, Marc Jacobs, otváral prehliadky Versace, YSL, Givenchy... A čo ste možno nevedeli, okrem Taylor Swift si ho do videoklipu pozvala aj Madonna k pesničke Girl Gone Wild. Podľa nás však v Blank Space zažiaril viac!

Zo súkromia... Po jeho boku sa už poriadne dlho nikto neukázal. Aj keď všetci dúfali, že práve Taylor by mohla jeho samotu ukončiť, nestalo sa tak. Zdá sa, že všetok svoj čas zatiaľ venuje práci a svojmu štvornohému miláčikovi. Uvidíme, ako dlho to potrvá.

Dámy, ak vás Sean očaril, neváhajte ho nasledovať na Instagrame! Zo svojho súkromia fanúšikom ukazuje len to najlepšie. Presvedčte sa samy.  

TR

Foto: viktor-rolf.com, instgram/seanopry55

Video: youtube/Taylor Swift vevo, Madonna vevo

 

 
Video 
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan