Domácnosť|23.05.2017|20:43
Keď treba začať od základov, začnite s profesionálmi

Viac hláv ... viac konštruktívnej rekonštrukcie

Spočiatku sa Vám môže zdať, že stačí iba vymaľovať. Po „úspešnej maľovke“ zbadáte ten hrdzavý radiátor a do kúpeľne radšej ani nevstúpite! Help! You need somebody...!

...chápu túžby a pocity...

Ich heslo znie: „Zabezpečíme rekonštrukciu bytu"! Nechvália sa, iba majú pravdu. Vysvetlia narovinu, ako na tom ste. Ak ste boli na začiatku plní odhodlaní, teraz ste už na pochybách, zverte sa do rúk tým, ktorých to je parketa! Možno Vám ich aj vyberú.

....chce to peknú kúpeľňu...

Ak ste si povedali tieto slová, je to jasné. Musíte ju mať! Tak si ju doprajte! Inšpirácie pre krásnu novú kúpeľňu. Že ste hneď po jednej z nich zatúžili?! T A R C H I – a máte to bez „ťarchy“. Luxusné návrhy od dizajnérov a výnimočný kúpeľňový nábytok. Ich vkus je jednoduchý – uspokoja sa iba s tým najlepším. To sú oni – ak stále váhate, referencie od klientov presvedčia aj najnedôveryhodnejších. Poďte do nej! Do novej a čistej, do luxusnej a štýlovej kúpeľne!

...nech sú kvalitné...

Za kvalitou sa ísť oplatí, predovšetkým, ak investujete do kúpeľne. Nájdete tu naozaj kvalitné obklady do kúpeľne. Také, čo za to stoja – doslova. Keď chcete kvalitný vizuál a materiál, odpoveďou je T A R C H I. Rozhodnutie zvážte, výber nenechajte na náhodu, výsledok stojí za to!

 

Keď sa spoja „tri veľmoci“ – Vy, pomoc profesionálov spolu s kvalitným dizajnom a materiálom! Vtedy máte svoj milovaný domov!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: tarchi.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan