Zdravý životný štýl|03.02.2018|17:52
ManiMan!

„ManiMan“?! No predsa vaša manikúra páni!

Nemusia jej holdovať iba ženy. Páni, zaslúžite si krásne a upravené nechty, samozrejme tak „po pánsky“. Ale za to „napána“.

Muži a pekné ruky, nechty. Prečo nie. Doprajte si svoju pánsku mesačnú rutinu. Pekne nenápadne, ale bude to stáť za to. Očaríte jemným dotykom a lesklými, zdravými nechtami. Zaslúžite si svoje pánske pohladenie.

...nebojte sa – žiadne laky červené...

K vzhľadu pekného muža rozhodne patria čisté pekné nechty. Že sa vám do žiadnej manikúry doma nechce? Neviete ani, ako na to. To, že si raz za pár týždňov zájdete k profesionálke neznamená, že stratili ste svoje mužské ego.

...jemná úprava a prirodzený vzhľad bez poškodenia...

Čo odporúčame?

Odstránenie nechtovej kožičky. To rozhodne! Hoci máme rady drsné ruky chlapa, myslíme to skôr v prenesenom slova zmysle. Taký, čo sa o nás postará, čo možno klinec zatlčie, ktorý bude oporou. Ale ruky nech má jemné. Odstránenie kožičky okolo nechtovej oblasti k tomu len prispeje. Pokračujte ďalej. Zastrihnutím nakrátko. A áno, možno aj lakovaním. Žiadne ohnivé červené farby! Ale troška lesku, možno i priesvitného laku, ktorý je nanápadný – to si skoro nik nevšimne. Ruky budú pôsobiť úžasne. Bojíte sa lakov? Manikérka môže nechtové lôžka iba preleštiť. To tiež nie je na zahodenie. A potom už len malé doladenie. Krém na ruky, ktorý osieži. Hneď sa vám budú lepšie držať ženské ruky a hladiť jemné vlasy svojej dámy. Tá to ocení. Chytí vás za voňavú ruku a bude si vás držať pri sebe. A aj vám dobre padne starostlivosť profesionálky!

Čo vy nato? Mužom zostane určite! Pridáte si na šarme a budete pôsobiť ešte viac neodolateľne.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan