Showbiz|12.03.2013|13:56|GALLERY|VIDEO
 

Mladá speváčka Mista vyštudovala v Bratislave konzervatórium a Vysokú školu múzických umení. Od roku 2011 však žije a pôsobí v Prahe. WomanMan ju na niekoľko hodín premenil na modelku a tak nás zaujímalo, či sa tejto úlohe cíti príjemne, no a popritom sme sa dozvedeli aj to, čo rada číta. Veď máme predsa mesiac knihy.

„Mám oveľa radšej knihy ako filmy, pretože tie emócie, ktoré v nej sú opísané prežívame úplne inak ako v kine. Tam ten príbeh po dvoch hodinách skončí,“ hovorí Mista. Dokonca si spomenula aj na svoju prvú knihu Klásky. „Boli tam obrázky a básničky a ja som ju vedela naspamäť,“ spomína. Dnes je fanúšičkou úplne iných žánrov, medzi jej top knižky patria fantasy diela.

Mista nedávno vydala album Show Me, absolvovala trojmesačné turné po Číne a pripravuje nový singel a klip. „Najradšej mám nakrúcanie klipov v interiéroch, raz sme nakrúcali vonku a keďže som mala na sebe len tričko, skončilo to chorobou,“ prezrádza.

Ako každý umelec, aj Mista má svoje sny. „Koho snom by nebolo vystúpenie v USA?  Ja som to už raz absolvovala, v Carnegie Hall som hrala na husliach, ale snom každej speváčky je vystúpiť tam aj s popovou hudbou,“ hovorí.

Viac – v Rozhovor s Mistou ...

 

Za poskytnutie priestorov ďakujeme Adka Books v River parku.

Na fotení boli použité značky: Frey Wille, F&F, Mango, Promod, Bijou Brigitte a okuliare so See you Optic

Foto: Peter Frolo  - http://www.facebook.com/pages/Peter-Frolo-Photography/336802416356863?fref=ts

Video: Boris Džurnák – iLove Fashion http://www.facebook.com/ILOVEFASHION.SK?fref=ts

Stajling: Andrea Ziegler - http://www.facebook.com/pages/Andrea-Ziegler-profesion%C3%A1lna-stylistka/281363631892879?fref=ts

Make-up: Make-up Studio - http://www.facebook.com/makeupstudioeurovea?fref=ts

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan