Domácnosť|27.08.2015|15:58
Nie je hračka ako hračka

Leto je pomaly fuč a prichádzajú opäť dlhé večery. Vy ich nemusíte tráviť nudne. Prineste do svojho partnerského života nový vietor.

Hovorí sa, že keď chcete partnera niečím prekvapiť a ozvláštniť stereotypný pohlavný život, kúpte hračku, ktorá poteší obidvoch. V dnešnej online dobe dokonca ani nemusíte navštíviť sexshop. Stránka internetového sexshopu Erotickashow.sk je presne to, čo potrebujete. Nakupujte priamo z pohodlia domova, kde máte čas si všetko poprezerať, naštudovať a premyslieť. Zo širokej ponuky rôznych hračiek pre dospelých si určite vyberiete niečo, čo rozbúcha vaše srdce už pri predstave, že sa to chystáte použiť.

Nájdite správny darček

Ak pre niekoho chcete pripraviť nezvyčajné prekvapenie, určite vyskúšajte erotické darčeky. Fantázii sa medze nekladú a vy si na internete môžete vyberať zo stoviek necudných, ale aj veselých erotických darčekov a milo nimi prekvapiť partnera, partnerku alebo známych, či kolegov. Keď ale chcete párty, na ktorú sa nezabúda, nesmú na nej chýbať vtipné erotické darčeky. Pripravte aj zaujímavú výzdobu bytu, z ktorého jednoducho vyčarujete hniezdo rozkoše – či už definitívne, alebo iba na čas oslavy. Keď hľadáte niečo iba pre vás dvoch, o príjemný, erotický odpočinok sa postarajú originálne erotické spoločenské hry, aby ste sa s partnerom chvíľu venovali iba intimite a sebe navzájom.

Nový kamarát

Keď nechcete nakupovať iba maličkosti, poobzerajte sa po lacných vibrátoroch. Nového kamaráta si môžete zadovážiť v najrôznejších tvaroch, veľkostiach dokonca farbách. Vibrátory už dávno nemajú klasický mužský tvar. Aj táto oblasť podlieha móde a dizajnovým inováciám. Pri niektorých kúskoch by ste dokonca ani netušili, na čo sa práve pozeráte.

 

NL

foto: PIXABAY.COM

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan