Showbiz|16.01.2015|16:46
Novinky týždňa #2

Čerstvé novinky!

Máme pre vás dôkaz, že svet šoubiznisu sa nekrúti len okolo Golden GlobesOscarov. Tak, ako minulý týždeň, aj tento sme si pre vás pripravili pár zaujímavých informácií a klebiet. Pokojne sa usalašte a prečítajte si najaktuálnejšie pikošky zo života celebrít.

 

Celebritné baby...

Baby boom pokračuje! Po Alecovi Baldwinovi a Benedictovi Cumberbatchovi tu máme ďalšie osobnosti, z ktorých sa onedlho stanú rodičia:

Jennifer Love HewittBrian Hallisay novinárom oznámili, že sa im v jeseni narodí ich druhé dieťa. (zdroj: eonline.com)

Na bociana už čaká aj obľúbená seriálová herečka Zooey Deschanel so svojim priateľom Jacobom Pechenikom. Tehotná je aj jej slávna sestra Emily, ktorá sa spolu s manželom teší na druhého potomka. (zdroj: news.sky.com)

 

V módnom svete sa klebetí, že...

...po predčasnom odchode Fridy Giannini z postu kreatívnej riaditeľky značky Gucci, by ju mal nahradiť Tom Ford, ktorý túto pozíciu zastával v rokoch 1994 – 2004. Žeby vedenie zatúžilo po starých dobrých časoch? (zdroj: buro247.com)

Internetom sa tiež šíri klebeta, že dve najlepšie kamarátky Taylor Swift a Karlie Kloss sa objavia na titulke amerického Vogue. Nafotiť by ich podľa všetkého mal Mario Testino alebo Annie Leibovitz. (zdroj: yahoo.com)

Keď už sme pri obálke najznámejšieho módneho magazínu sveta, svojho sólového debutu sa konečne dočkala aj Kim Kardashian, ktorá sa objavila na titulke austrálskeho vydania. (zdroj: fashionista.com)

 

Hudba

Od dnešného dňa sú na stránke brits.co.uk zverejnené nominácie na Brit Awards 2015. Vybraní muzikanti budú medzi sebou bojovať celkovo v 12 kategóriách, z ktorých dvoch víťazov môžete ovplyvniť aj vy! Za svojho favorita zabojujte TU. (zdroj: brits.co.uk)

  

 

Love...

Najsledovanejší „upírsky“ pár súčasnosti Ian Somerhalder a Nikki Reed verejnosti oznámili svoje zasnúbenie. Dúfame, že im to spolu vydrží. (zdroj: eonline.com)

Podobné správy zverejnila aj dvojica Topher Grace (Tie roky sedemdesiate) a Ashley Hinshaw. (zdroj: popsugar) Obom párom gratulujeme!

 

TR

Foto: instagram/taylorswift, britawards, iansomerhalder

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan