Showbiz|23.01.2015|10:17|VIDEO
Novinky týždňa #3

Tohtotýždňové novinky sú plné nečakaných zvratov a dokonca tu máme a aj jeden vyhraný súdny proces.

 

Irina ShaykCristiano Ronaldo zrejme mali už aj lepší týždeň ako bol tento. Po piatich rokoch svoj vzťah ukončili. Príčinu si nechali pre seba, jednak kvôli udržaiu dobrých vzťahoch s ich rodinami navzájom a jednak pre to, že nás do toho nič nie je. (zdroj:usmagazine.com)

 

Naopak, Rihanna, má zrejme začiatok lásky pred sebou, povráva sa totiž, že už dlhšie sa viac než kamaráti s Leonardom DiCapriom. Táto správa výrazne nabúrala naše ponímanie o živote tohto skvelého herca a dokazuje, že vo vesmíre nič nie je stále. Rihanna totiž nemá ani blond vlasy, ani svoju stránku v katalógu Victoria´s Secret, ani prehnané chúťky venovať sa ochrane životného prostredia. Dokonca pozvala Leonarda na Barbados, aby spoznal jej rodinu. Leonardo sa tam bude učiť miestny dialekt, aby porozumel všetkým Rihanniným príbuzným. Nie to sme si len vymysleli, ale zvyšok je pravda. (zdroj: hollywoodlife.com)

 

Pri Rihanne ešte chvíľu ostaneme, už chvíľu sa súdila s reťazcom Topshop, pretože si dovolili distribuovať tričká s jej podobizňou a takto nehanebne na nej zarábali. Tento týždeň spor vyhrala a blahoželáme! (zdroj: vogue.co.uk)

 

Selfies hýbu svetom!

Kim Kardashian zverejnila selfie, ktorá bude tvoriť cover jej knihy Selfish, tá nás „poteší“ v máji tohto roku. Kim sa vyjadrila, že sa jedná o veľmi intímny a umelecký náhľad do jej života. Ak žijeme v dobe, kedy sa za umelecké považuje 452 fotiek z kúpelne, prosím, teleportujte nás do stredoveku. (zdroj: refinery29.com)

 

 

Lady Gaga sa zas odfotila so speváčkou Adele vo svojom dome v Los Angeles, takže to podľa médií automaticky znamená, že spolu chystajú duet na Adelin nový album. My však len skonštatujeme, že obe vyzerajú nádherne. (zdroj:harpersbazaar.com)

 

 

V móde sa klasicky všetko točí okolo Kendall Jenner, ktorá si posledne omotala okolo prsta aj Karla Lagrfelda a prinútila ho urobiť si selfie. Karl sa prednedávnom vyjadril, že neznáša seflie viac ako svoj život, ale ten toho nahovorí. Kendall sa stala novou tvárou značky Chanel. #toužnaozajhociktomôže? (zdroj: harpersbazaar.com)

Klebety o tom, že Tom Ford sa stane kreatívnym riaditeľom Gucci sú už minulosťou. Značka tento týždeň ohlásila nového riaditeľa  a je ním Alessandro Michele. Očakávania sú veľké, uvidíme, akými zmenami prejde značka pod jeho rukami. (zdroj: vogue.com)

 

Nakoniec si pozrite nový klip k piesni Earned it od speváka Weeknd, pieseň patrí k soundtracku flimu 50 Shades of Grey. Jeho premiéra sa uskutoční na Sv. Valentína, čo bude zrejme hromadný valentínsky darček od miliónov frajerov na celom svete.

 

Radka M.

Foto: instagram/ladygaga, instagram/cristiano, instagram/gucci, instagram/kimkardashian

 
Video 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan