Showbiz|19.02.2018|16:54|VIDEO
 

Na špeciálnom koncerte v Lucerna Music Bare už 28. februára

Spevák a skladateľ Ondřej G. Brzobohatý po troch rokoch od vydania svojho úspešného a platinovou platňou oceneného debutu Identity vydal na jeseň v Supraphone nový autorský album Universum, ktorý je pestrý a dynamický ako po hudobnej tak i po textovej stránke. Brzobohatý ponúka skladby s prevažne funkypopovým nádychom, ku ktorému je pridaná nadstavba premysleného aranžovania, nenápadná dravosť príjemných melodických liniek a s tým súvisiace pozitívne vibrácie. 

Foto: Benedikt Renč

Koncertný krst albumu sa uskutoční v stredu 28. februára 2018 od 21 hodiny v pražskom Lucerna Music Bare. Ondřej G. Brzobohatý vystúpi so svojou kapelou, rozšírenou o dychovú sekciu Miroslava Hloucala. „Moji spoluhráči z kapely sú kamaráti a spolužiaci z konzervatória, takže sa hlavne tešíme, že budeme zase spolu, veľmi radi sa zase vidíme. A ešte k tomu máme tú úžasnú možnosť hrať pre ľudí pesničky, ktoré nás bavia. Ak budú baviť aj divákov, bude to úplna paráda,“ hovorí Brzobohatý.

Hviezdnými hosťami koncertu sú Vojtěch Dyk a Marta Jandová, ktorí hosťujú i na albume.

 

Predpredaj vstupeniek prebieha na GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a v pokladne Lucerna Music Baru: www.musicbar.cz/…-brzobohaty/

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan