Zdravý životný štýl|03.01.2018|14:14
PIVO KAŽDÝ DEŇ? NA KRÁSU, AJ NA ZDRAVIE!

Nechutí vám? Ale chutí vlasom a pokožke, tak sa k jednému „malému“ prinúťte.

S touto pivnou kúrou si pokojne aj zašoférujte. A to hneď po jej užití. Určite z nej nenafúkate.

KRAJŠIA VĎAKA PIVU! NAZDRAVIE ...

Možno o to o ňom neviete, ale je skutočným prírodným elixirom krásy. Využívaný už v starovekom Egypte. Tak si z neho doprajte poriadny dúšok – ale na vlasy, či pokožku.

...neopije iba náladu, ale aj pokožku a vlasy...

Opojný účinok piva je blahodárny k vlasom a k pokožke. Vďaka jeho antioxidantom. Nemá iba antioxidačné, ale aj antimikrobiálne a protizápalové účinky. Na pokožku ako stvorené. Tá získa vďaka pivnej kozmetike zdravý a mladistvý vzhľad. Pivo redukuje vrásky, dodáva tvári a telovej pokožke jemnosť a pružnosť. A čo vlasy? Budú pivnou korunou krásy. Nadýchané ako jemná pivná pena. Toto je súhra piva a vlasov. Tie budú po jeho aplikácii nielen bohaté, ale i lesklé a držia svoj tvar!

...skúste tieto recepty – vraj od našich babičiek...

Pivná maska na tvár

Kombinácii je niekoľko. Skúste napríklad túto pre krásne čistú a hebkú pleť. Zmiešajte dcl piva s rozmixovanými jahodami. Ak chcete, aby tvár žiarila, pridajte zase med a citrónovú šťavu. Pre hydratáciu si skombinujte dcl piva s bielym jogurtom. A už sa len opíjajte pivným dotykom niekoľko minút.

Pivo ako kondicionér

Pivo môžete použiť po umytí vlasov šampónom. Nanenste ho do pokožky hlavy namiesto kondicionéru. Stačí len plechovka piva.

Pivná maska

Znamená to, že na umyté vlasy aplikujete jedno malé pivko a nechajte ho pôsobiť asi hodinu. Aby vám po ňom vlásky nepáchli, opláchnite pivo harmančekovým čajom. Odmenou vám budú hladké a lesklé vlasy.

Po pive aj za volant? A prečo nie! Očarujúco krásna a s úsmevom na tvári. Keď sa vám vaša pivná kozmetika vydarí!

Redaktorka: Monika Pekarovičová, https://wanda.pluska.sk

Foto: tumblr.com

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan