Media|20.12.2017|10:25
Posledný rodinný brunch v Cinema City v duchu Vianoc

V sobotu, 16. decembra sa v kine Cinema City Aupark konal posledný rodinný brunch v tomto roku. Silu priateľstva si deti mohli užiť s filmom Ferdinand.

Ferdinand je býk, ale nie hocijaký. Je to ten najroztomilejší býk na svete, má rád kvetiny a zo všetkého najradšej má rád dievčatko Ninu, svoju najlepšiu kamarátku. Keď ho však unesú hľadači býkov do koridy, musí sa Ferdinand spriateliť s tromi ježkami a jednou kozou, aby sa znovu dostal k Nine.


Malí návštevníci si najprv užívali zábavný program, maľovanie na tvár či tvorili vlastného býka ako z filmu. Fotili sa, každý si mohol vychutnať skvelú horúcu čokoládu, sladké cupkaces a ďalšie občerstvenie. Na deti dohliadali nielen skúsení animátori, ale aj spokojní rodičia.

 

Medzi tých známejších rodičov patrili napríklad moderátorkyAlexandra Orviská, Lenka Šóošová, či budúca mamička - speváčka Barbora Švidraňová. V kinosále potom deti zabávala Barbora Rakovská.

Deti si film užili rovnako ako skvelý program a všetci sa už tešíme na ďalšie rodinné brunche v Cinema City aj  v budúcom roku 2018.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan