Showbiz|16.06.2017|10:41
Príbeh o láske, čo všetko prekoná

V ten deň spal šesťmesačný syn Katherine Wolfovej vo vedľajšej izbe, keď z ničoho nič zakričala na svojho manžela Jaya a zrútila sa na zem. Práve rozbiehala skvelú kariéru modelky v Malibu v Kalifornii a Jay mal o pár hodín skladať záverečnú skúšku na právnickej fakulte.
Ich plány sa zmenili v jedinom okamihu.

21. apríla 2008 utrpela Katherine masívnu cievnu mozgovú príhodu. Okamžite podstúpila mikroskopickú operáciu mozgu. Neurochirug povedal Jayovi: 
„Musíte byť pripravený na to, že jej šance na prežitie sú minimálne.“
Keď ráno vyšlo slnko, Katherine prežila odstránenie časti mozgu.
Vtedy sa začalo ťažké obdobie.

Ale ako to býva – nikdy nie je tak zle... A naozaj platí, že NÁDEJ JE LIEK

Katherine mala vážne poškodený mozog a nevedela sa pohnúť. Celé dva roky strávila v rehabilitačných zariadeniach. Po celý ten čas jej manželstvo čelilo najväčšej výzve – prekonať zdanlivo neprekonateľné.

Hoci všetko nasvedčovalo tomu, že Katherine sa z mozgovej príhody nespamätá, dostala druhú šancu. Šťastný a bezstarostný život manželov pred príhodou sa zvrtol spôsobom, aký bol pre úspešnú modelku a študenta práva takmer nepredstaviteľný.

Po ôsmich rokoch, keď sa ich bolestné jazvy čiastočne zahojili, sa rozhodli napísať svoj príbeh, aby povzbudili aj ostatné ťažko skúšané rodiny.

 

Nádej je liek.
Tak sa volá ich knižka. Je to skutočný príbeh o zdrvujúcej strate a láske, ktorá všetko prekoná.
Manželia Katherine a Jay Wolfovci si veľa vytrpeli, no napokon ich zachránil ten najčistejší cit.
Prečítajte si o ich osude...

Možno aj vy trpíte a prežívate sklamanie.
Život vám uniká pomedzi prsty, nespĺňa vaše očakávania a nenapĺňa vaše sny.
Vo chvíli, keď všetko stratíte, však môžete nájsť nádej.
Inšpirujte sa príbehom Jaya a Katherine, ktorý im aj počas dlhej a mučivej cesty prinášal radostné chvíľky nádeje a pomohol im dúfať. Tešiť sa a nájsť dar, ktorý im pomohol prežiť.

Stiahnite si novinku Nádej je liek do čítačky.

Katherine a Jay Wolfovci sú rodičia a kreatívni ľudia so skvelými komunikačnými schopnosťami. Sú to tiež ľudia, ktorí prežili. Spoznali sa na vysokej škole, vzali sa a presťahovali do Los Angeles, kde sa chcel Jay venovať právu a Katherine zábavnému priemyslu.
V roku 2007 sa im narodil syn James a o šesť mesiacov na to Katherine takmer prišla o život kvôli masívnej mozgovej príhode. Len zázrakom prežila a dodnes sa zotavuje. Od roku 2008 sa Katherine a Jay na mnohých fórach podelili o svoju cestu k plnohodnotnému životu nasýtenému vierou v Krista. Katherine, Jay a ich dvaja synovia v súčasnosti žijú v Los Angeles v Kalifornii.

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan