Showbiz|24.01.2013|11:38|GALLERY|VIDEO
 

Sympatická Janais debutovala albumom Svetaboj, ktorý vydala po tom, čo sa úspešne predstavila v slovenskom finále Eurovision Song Contest 2009. Rok 2013 sa opäť bude niesť v znamení nového albumu. A nielen to.

V roku 2009 Janais na Eurovízii zaujala skladbou Taram ta rej, po súťaži vydala debutový album a stala sa mamou dcéry Nely. Vlani, keďže dcérka povyrástla, sa spievajúca mama rozhodla nahrať druhý album. Postupne ho avizovali single Priveľa dní, Angels In My Room a dueto s Martinom Husovským s názvom Keď ťa niet. Aktuálne vychádza ďalší singel – V korunách jabloní. Aj táto skladba je autorskou prácou Janais, postarala sa o hudbu aj o text. Rovnako ako celý druhý album sa nahrávala v prešovskom Studio 7, kde nad produkciou, okrem kapely, bdie aj uznávaný Vlado Randy Gnepa.

 

Booklet v predstihu

Druhý album Janais sľubuje žánrovú aj jazykovú pestrosť. Budú na ňom piesne v slovenčine, v angličtine a aj vo francúzštine. Jeho vydanie je naplánované na jar, krátko pred tým ako Janais, ktorá je v 6. mesiaci tehotenstva, porodí svojho druhého potomka. „Rozhodla som sa cédečko vydať ešte pred touto udalosťou. Hoci nás čaká ešte veľa práce s dokončením albumu, zvládneme to lepšie ako s malým bábätkom niekedy na jeseň,“ vysvetlila čoskoro dvojnásobná mamička. Mimochodom, fotografie, ktoré budú na booklete cédečka, už má nejaký čas doma. „Poistila som sa a nafotila som ich v 2. mesiaci tehotenstva, keďže teraz už rastiem do veľkých rozmerov,“ dodala s úsmevom Janais.

 

Nikoleta Kováčová

Foto: Archív Janais

Video: youtube.com

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan