Zdravý životný štýl|30.01.2017|14:06
VYSKÚŠAJTE VZRUŠUJÚCU INOVATÍVNOSŤ CVIČENIA – FLOATFIT®!

VZRUŠUJÚ VÁS NOVÉ ZAŽITKY A ZAUJÍMAVÉ „RÝCHLOVKY“?! AK SI VYSTAČÍTE S 30TIMI MINÚTAMI, NEPOVEDZTE MU NIE! DAJTE ŠANCU NOVÉMU HIIT TRÉNINGU – FLOATFIT® OD AQUATIC!

Aquatic Bratislava prináša na „trh“ skupinových cvičení zaujímavú novinku! Len niekoľko vzrušujúcich minút vám „dá do tela“! A je to bez vekového obmedzenia! Floatfit®!

PREČO JE INÝ? NECVIČÍ SA NA ZEMI, ALE NA VODE!

...jedna podložka pre fitness zážitok na vode...


Cvičí sa na plávajúcich podložkách aquabase®. Za 30 minút si doprajete intenzívny intervalový cross tréning. Prečo mu dať svoje „ÁNO“?

...aby ste sa svoje telá pekne „nosili“ a kilogramy zhodili...

Je časovo nenáročný. Zlepšuje rovnováhu a koordináciu, zvyšuje telesnú zdatnosť, zisťuje a napráva vychýlené držanie tela. Pre pevné svaly a krásnu postavu! Už sa viac nebojte a vykročte do svojho boja aj bez pevnej zeme pod nohami! Floatfit® prináša neopakovateľný pocit radosti a vzrušenia počas celého cvičenia!

...ihneď mu prepadnete... bez plaviek a vody to túto zimu jednoducho nepôjde...

Keď prekonáte hranice, keď siahnete až na dno, nie bazéna, ale svojich síl – vtedy budete šťastní a uspokojení. Aj na to myslel tím Aquatic Bratislava! Vyspovedali sme zakladateľku tejto skvelej spoločnosti p. Renátu Licher:

Čo Vás inšpirovalo pri tvorbe nového cvičenia?
„Cvičenie floatfit® pochádza z Veľkej Británie. Pamätám si presne ten deň, keď som po mnohých vyskúšaných športoch našla na internete video s cvičením floatfit®. Ako bývalú výkonnostnú plavkyňu a osobu, ktorá miluje šport, ma tak veľmi ohromilo, že som to chcela vyskúšať hneď a to za každú cenu. Po hodinách hľadania na webe s ochotou cestovať do okolitých miest aj v susedných krajinách, som zistila, že asi budem musieť cestovať za týmto športom ďalej, ako som mala v pláne. A to až do Londýna a rovno s cieľom byť certifikovaným trénerom cvičenia floatfit®, čo sa mi vďaka predošlej akreditovanej kvalifikácii aj na Slovensku podarilo.“

...závislosť od adrenalínového cvičenia potvrdzuje aj Renáta...


Má úspech u klientov?
„Cvičenie floatfit® je revolučné cvičenie, ktoré žne úspech postupne na celom svete a aj vďaka našej spoločnosti Aquatic Bratislava sa na Slovensku rozmáha ako v jednej z prvých krajín v Európe. Cvičenie floatfit® je síce náročné, posilňuje celé Vaše telo a okrem výhod, ktoré ponúka oproti cvičeniu na zemi, je veľmi zábavné, a preto si ľudí hneď získa. Väčšina z našich klientov sa k nám vracia hneď na najbližší tréning.“

... floatfit® je vraj ako pravá láska...

 


Kam až chcete s novým „ošiaľom zájsť“?
„Je to ako pri pravej láske,, takže tak ďaleko, ako sa len bude dať. Floatfit® sa stal mojím hobby prvým preskokom na plávajúcej podložke aquabase®. Tie endorfíny cítim v krvi aj pri trénovaní klientov a to mňa a aj náš tím trénerov, ktorí to cítia rovnako, posúva ďalej. Plány v najbližšom období by som ešte rada neprezrádzala, aby som ich nezakríkla, ale už teraz viem sľúbiť všetkým nadšencom cvičenia floatfit®, že sa majú na čo tešiť a to najmä v letných mesiacoch.“

...spoznajte Floatfit® aj za hranicami hlavného mesta...

„Už momentálne nás nájdete okrem novej Petržalskej plavárne a plavárne Slovnaft v Bratislave, v príjemnom aquaparku v Senci a v multifunkčnom areály, ktoré je centrom 27 olympijských športov v Šamoríne.“

BEZ 30 MINÚTOVÉHO VZRUŠENIA TO UŽ VIAC NEPôJDE!

Moderná a štýlová mamička, zaneprázdnená biznis žena, uponáhľaná študentka, či iba VY – je pre všetkých! Inovácia vo svete fitness skupinových cvičení Floatfit®! Výnimočná novinka od profesionálov z Aquatic Bratislava!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: http://www.aquatic.sk/, Renáta Licher

 

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan